Turnstyle Designs Nedir ?

TURN STYLE Yirmi beş yıl sonra iş hala Steve tarafından yönetiliyor ancak ölçüsüz bir şekilde değişti, yol boyunca birçok yeni malzeme ve süreç eklendi ve şirket şu an tasarımın başında gelen kapı ve dolap donanımının önde gelen üreticilerinden biri olarak kabul ediliyor.

Turnstyle Designs 1992’de küçük bir Devon ahırında Steve Roberts tarafından kuruldu, küçük bir Amalfine ™ kapı kolları tasarladı ve üretti.

Turnstyle, ürettiği ürünün% 75’ini ihraç ediyor ve bazı özel ve ticari dünyanın en prestijli yat ve binalardan birisine tedarik ediyor.

Turnstyle, kendine has, uzun süredir sahip olduğu, yöneticileri ve çalışanlarımızın yer aldığı heyecanlı bir aileye ev sahipliği yapıyor; yalnızca yenilikçi ve güzel ürünleriyle değil, aynı zamanda en üst düzeyde hizmet sunmaktan gurur duyuyor.

Neden Turnstyle Designs ?

Turnstyle personelini kendini  ailenin bir parçası olarak görüyor r. İşte bu nedenle, bu kadar yüksek bir personel tutma derecesine sahibiz

İngiltere’de yapılan Turnstyle Designs’ın DNA’sına yazılmış; bu, logomuzun bir parçası ve son derece gurur duyduğumuz bir şey. İngiltere’de bol miktarda yetenek var, neden bu kalitede bir ürün yapmak için başka bir yere gidelim?

1992 yılından bu yana Turnstyle Designs, daha iyi malzemeler tedarik etmekten, tasarım ve işlevselliği yeniden üretim mühendisliğimizin ve ambalajın çevresel etkisine dönüştürmek için çabalıyor

Kulp bir ceket üzerinde bir düğme gibidir, harika bir oda veya mobilya parçası yapabilir veya kırabilir ve göründüğü kadarıyla da çalışması gerekir. Turnstyle yaptığı her küçük şeyin farkına varıyor, ayrıntılar veriyoruz ve işimizin her bir parçasının personel için ücretsiz meyveden koruyucu pamuğa kadar tüm bu kolları gönderdiğini düşünüyoruz.