Aydıntepe Mah. Sahilyolu Cad +90 216 392 5142 info@etapmarine.com

Adres

Aydıntepe Mah. Sahilyolu Cad Özek İş Merkezi Tuzla / İstanbul / Türkiye

Telefon Numaramız

+90 216 392 5142

Email Adresimiz

info@etapmarine.com

destek@etapmarine.com

Epifanes Son Kat Epoksi Macun

İki komponentli, güçlü epoksi reçine bazlıdır. Çok ince uygulanabilir ve çekme yapmaz. Pürüzsüz bir yüzey oluşumu sağlar. Maksimum 1mm kalınlığında katlar halinde uygulanmalıdır. Kullanımdan önce her bir komponent kendi içerisinde iyice karıştırılmalı, yine iki komponent karıştırıldıktan sonra karışım tek renk alıncaya kadar iyice karıştırılmalıdır. 12 C derecenin altında uygulanmamalıdır. Uygulamadan sonraki 24 saat ile 48 saat arasında en iyi zımparalama özelliklerini gösterir.

Uygulama: Fiberglass, çelik, ahşap ve alüminyum yüzeyler için, su hattı üzeri ve altında, Epoksi 1500 dolgu macunu üzerine, çift komponentli boya sistemleri öncesinde kullanılabilecek son kat yoklama macunudur. Üzerine tek komponentli son kat sistemleri uygulanacaksa bir kat Epifanes Poliüretan Yat Kaplaması  ya da Poliüretan astar uygulanmalıdır.

Dikkat: Yüzey boşlukları uygulama öncesi iyi bir bağlanmanın sağlanması için Epifanes Paint&Varnish (Boya ve Vernik) sprey tineri ile iyice temizlenmelidir. Sonrasında 120 numara ile zımparalanır.

 

Karıştırma Oranı:Hacmen 100:50, Ağırlıkça 100:50

Çalışma SÜresi: 15-40 dakika( sıcaklık ve karılan macun hacmine göre değişkenlik gösterir) 24 saat sonra zımparalanabilir. (18°C.)

Ambalaj: 750ml

Tüketim: 750ml yaklaşık 4m^2 alan için yeterlidir./1mm kalınlığında

Renk: Gri

 

do you have any questions

Need Explore Solution For Business Growth & Marketing Purpose