Etap Marine Denizcilik

Etap Marine Denizcilik 2010 yılında sektöre hızlı bir giriş yaparak gerek vizyonu gerekse kaliteli ekipmanları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kurucusu olan Sema Çarkçı Umay geriye dönük tecrübeleri ve yeni deneyimleri İle yoluna devam etmektedir.
Etap Marine Denizcilik, marine sektöründe dünyanın kullandığı, alanında kendilerini kanıtlamış ve vazgeçilmez olmuş bazı markalarında Türkiye distribütörlüğünü  yapmaktadır. Bu anlamda teknelerde ve mega yatlarda kullanılan epoksi gibi yapısal ürünler, çeşitli aksesuarlar ve infizyon ile alakalı tüm ekipmanları bünyesinde
bulundurmaktadır.
Türkiye´nin sahil şeridi boyunca dağılmış satış noktasına, tekne imalatçılarına, marinalara ve diğer hizmet sağlayan kuruluşlara mal tedarik eden Etap Marine, satışın yanı sıra sattığı ürünlerle ilgili satış sonrası hizmetlerini de sağlamaktadır.
Etap Marine ürün yelpazesi, sürekli olarak yeni ürünler eklenerek gelişim göstermektedir. 2017 senesi itibarı ile firmamız, deniz severlere daha iyi hizmet edebilmek için tuzladaki yeni mağazamıza taşınmıştır.tüm ürünlerimizi mağazamızda görüp temin edebilirler.

Fonders

Sema ÇARKÇI UMAY

Genel Müdür

sema.carkciumay@etapmarine.com

tel. +90 216 392 5142

Büyük projeniz mi var ?

Proje bazlı fiyat tekliflerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.