Teakdecking Systems Nedir ?

Teakdecking Systems, 1979 yılında modüler formda önceden monte edilmiş teak güverte kavramını geliştirdi. 1983 yılına gelindiğinde, TDS büyüyen üretim tekne ticaretine hizmet vermek için Kuzey Amerika’ya süreci getirdi. 25 yıldan uzun bir süre sonra, TDS prosedürü tekneye tik güverte yerleştirmenin en pratik ve en uygun maliyetli yolu olarak görülüyor. Süreci, tik güvertelerin elle döşenmesini hemen hemen yerinden çıkardı ve süreci, ürünleri ve hizmetleri yenilemek ve geliştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. TDS ile yapıların ve tasarımların en iyisine yeşil alternatiflerin tadını çıkaracaksınız.

Neden T.D.S. ?

Şimdi: Teakdecking Systems, tam kapasite ile çalışırken, aylık dört ila beş adet 164’lük (50m) özel yatın eşdeğeri olan 125.000 ft2’lik (11.600m²) teak güvertesinde, Yatçılık ve Kruvaziyer endüstrilerini tedarik etmektedir. Müşteriler, küçük özel yat sahipleri, yüksek hacimli üretim tekne üreticileri, özel yat üreticileri, tekne bahçeleri, büyük tersaneler ve dünya çapında seyir hatları içeriyor.

Teakdecking Sistemleri teak decking sürecini geliştirmeye devam ediyor. Güverte kalitesini sağlamak için Teakdecking Systems, teknesini gemi güvertelerine bağlamak için kendi kıvrımlarını, SIS 440 ve aynı zamanda özel harmanlanmış 1: 1 epoksi yapıştırıcıları geliştirdi. TDS, kurulu teak güvertelerin devam eden desteğinde biyolojik olarak parçalanabilir toz (TCP 100) ve sıvı (TCL 200) temizleyiciler geliştirdi.

Halihazırdaki gelişmede, büyük yatlarda bağlantı elemanları kullanılmaksızın teak decking panellerinin montajı için vakum torbalama teknikleri arıtılmaktadır.