Pro-Vac Nedir ?

PRO-VAC serisi, kompozit pazarda 20 yılı aşkın tecrübeye dayanan 2011 yılında kuruldu. Vakum proses malzemeleri ile ilgili derinlemesine bilgi birikimi, günümüzün teknik olarak gelişmiş kompozit pazarlarının ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilmiş aerodinamik ürün teklifi oluşturmuştur.

PRO-VAC, kompozit prosesteki her gereksinimi karşılamak için piyasaya aralıksız olarak erişilebilir ürünlerden oluşan bir dizi sunma arzumuzu temel almaktadır ve düşük sıcaklıklı ıslak yatırma ve enfüzyona kadar tüm yelpazeyi kapsayan bir dizi oluşturduk otoklav kürü.

PRO-VAC serisi, stratejik üretim ortaklarımızla birlikte tasarlanmış teknik ürünlerden oluşur; standart aralık, yardımcı ürünler (hortumlar ve bağlantı parçaları) içeren 30 ürünün altında. Küçük bir ürün sunmak, işleminize uyan malzemeleri seçmenize yardımcı olur ve müşterilerimizle daha kişisel bir ilişki geliştiren özel ürünler gerekiyorsa diyalogu teşvik eder.

Neden Pro-Vac ?

Esneklik, yerinde geliştirme ve güçlü müşteri desteği.

İhtiyaçlarınızı hem ticari hem de teknik olarak anlama esnekliğimiz ve taahhüdümüz sayesinde bugünün rekabetçi pazarda kendimiz için bir yer oluşturduk. İhtiyaçlarınızı anlama ve malzemelerin neye yararlandığına inanarak müşteri ilişkisinin en önemli parçası olduğuna inanan, size ekstra bir maliyet olmadan teknik destek ve yerinde geliştirme hizmeti sunuyoruz.

İhtiyaca göre infüzyon şebekeleri / stratejileri geliştirme ve bunları prototipler üzerine veya hatta doğrudan üretime uygulayan geniş bir tecrübeye sahibiyiz ve deneyimlerimiz, küçük, yüksek mühendislik özelliklerine sahip karbon kompozit yapılardan, yapısal olmayan ve yapısal cam elyaf bileşenlerine kadar her şeyi içerir.

Mükemmel imalat temini desteğiyle, müşterilerimiz için sürekli yeni ürünler geliştiriyoruz. Hızlı dönüş süresi ve minimum minimum sipariş gereksinimleri ile yeni yenilikler sunabiliriz.