Oceainair Nedir ?

Oceanair, 1990 yılından beri denizde, karada ve yumuşak mobilyaların tasarım ve imalatında en yaratıcı dünya lideridir .

En hassas kumaş çeşitlerini hassas, yenilikçi ve şık mühendislik ile harmanlayarak bunu yaparız. Tasarımcılarımızın detaylara verdiği önem ve müşterilerle olan yakın ilişkileri, dünyanın her yerinde kusursuz bir şekilde bitmiş ve kurulmuş gerçek lüks iç mekanlara yardımcı olur.

Oceanair, dünyanın okyanuslarında geliştirilen uzmanlığı honlayarak, Lüks evler, ticari tesisler ve eğlence amaçlı araçlar gibi diğer pazarlara aynı beceri, deneyim ve olağanüstü müşteri hizmetleri karışımını getiriyor.

Müşterimizin yumuşak mobilyalar ve pencere kaplamaları ile ne yapmak istediğini açıklayan Oceanair, bu karmaşıklığı ancak siparişe göre yerine getirebilir ve aradıkları sonuçları üretebilir.

Neden Oceanair ?

Kör ve yumuşak bir döşeme tedarikçisi arıyorsanız, iç yat tasarımının yarattığı karmaşıklıkları tam olarak anlayan biri.

Kör işlevsellik sizin için önemli ise , her şeyden önce, yüksek kalitede bir bitiş ve kendi yaratıcılığınızı kısıtlayan bir ürün aramalısınız.

Denizci ve motorlu tekneciler tarafından 22 yıldan uzun süre yönetilen ve işletilen Oceanair, dünyanın önde gelen deniz körüğü ve yumuşak mobilyası üreticisidir. Şirket içi bir tasarım, mühendislik ve üretim ekibi ile, en zorlu özet belgelerinin üstesinden gelmek için tasarımcılar ile çalışmamız konusunda uzmanız.

Kesinlikle her olasılığı ve bütçeyi karşılamak üzere bir ürün paketi ile, eksiksiz iç kör ve yumuşak döşeme paketi sunan tek deniz tedarikçisidir; her tasarım ihtiyaçlarınız için benzersiz bir şekilde tek bir iletişim noktası.
Dünyanın önde gelen üretim tekne üreticileri tedarikçisi olarak kendimize eşsiz bir şeyler yaratma konusundaki gururumuzu sunuyoruz.